Klarinety

Yamaha ACL 452

Bb klarinet Yamaha YCL 452 - aktuálně nedostupný

  Velmi dobrý semi-profi klarinet. Přímí konkurenti jsou Buffet Crampone E13, případně Amati 622. Dobrý klarinet pro pokročilé hráče za skvělou cenu! Nástroj byl přivezen z Japonska  nejedná se tedy o stencil, tak jak je časté u v Evropě či USA prodávaných nástrojů. Klarinet je ve skvělé kondici, de facto se jedná o nový, několikrát hraný model.

Bb clarinet Selmer Paris 10

Bb klarinet Selmer Paris 10 - PRODÁNO | SOLD

  Selmer Paris series 10 je universální klarinet, který je schopen hrát na špičkové úrovni jak klasickou, tak taneční či jazzovou hudbu. Model 10 nelze zaměňovat s modely 10G a 10S. Čistá desítka se vyráběla pouze jeden rok - 1973,  abyla nástupcem series 9, tedy jazzového klarinetu s velkým vrtáním. Velikost vrtání je následující: 10 největší, 10S střed, 10G standardní, pro klasickou hudbu..

Yamaha ycl 650

Bb klarinet Yamaha 650 - PRODÁNO | SOLD

  Yamaha YCL 650 je profesionální Bb klarinet za více než přijatelnou cenu. Tento nástroj získal velmi dobré recenze na prestižních serverech a výsledky měření intonace nasvědčují tomu, že si toto hodnocení plně zaslouží. Prodávaný model je z továrny Yamaha ze show roomu - je to skutečně japonský nástroj, vyrobený v Japonsku, což často nebývá zvykem u produktů prodávaných v Evropě, nebo USA.

Bb clarinet Selmer Paris 10S

Bb klarinet Selmer Paris 10S - PRODÁNO | SOLD

  Klarinety Series 10S si získaly přízeň profesionálních hráčů, to jak v jazzových sekcích, tak i klasických intepretů. Po mém soudu se jedná o nejuniverzálnější klarinet, jaký byl vyroben. Berevnost, přesnost intonace ve spodních polohách, vyvážené střední polohy a křehkost, lehkost a brilance výšek jsou u tohoto modelu v naprosté symbióze a bez konkurence, jak nových, tak i starších modelů, napříč spektrem.