Klarinety

Bb clarinet Selmer Paris Series 9*

08/2016
Bb clarinet Selmer Paris Series 9* - PRODÁNO | SOLD

  Selmer Paris Series 9* je nejprodávanějším, patrně také nejlepším klasickým klarinetem od Henri Selmer Paris. Skvělá intonace a barevnost, bohaté alikvotní souzvuky, které jsou dány úzkým vrtáním nástroje, přijatelná rezistence a celková vyrovnanost nástroje z něj činí profesionální nástroj nejvyšší možné kvality za cenu, která je dnes obvyklá u standardních studentských modelů. Klarinet je samozřejmě vybaven levým Es zvedákem, který je u Selmer nadstandardní.

Bb clarinet Buffet Crampon BG 20 large tone hole bore

08/2016
Bb klarinet Buffet Crampon BG 20 - PRODÁNO | SOLD

  BG 20 je předchůdce dnešních modelů RC; klarinety RC jsou konstruovány stejným způsobem a plně vychází, kopírují původní BG 20, který se pod tímto označením výráběl do poloviny devadesátých let 20. století. Klarinet je 18 klapkový, vybavený levým Es zvedákem.

Bb klarinet Selmer Paris 10 S

03/2017
Bb klarinet Selmer Paris 10 S

  Bb klarinet Selmer Paris model 10S s levým Es zvedákem je universální klarinet se středně velkým vrtáním, který osloví jak klasické hráče, tak i jazzové interprety. Nástroj má velkou barevnost a robustní zvuk s relativním fokusem.

Bb klarinet Patricola CL5 VIRTUOSO

03/2018
Bb klarinet Patricola CL5 VIRTUOSO

  Bb klarinet Fratelli Patricola patří mezi světovou špičku. Rodinná italská firma vyrábí Eb, C, Bb a A klarinety srovnatelné s top modely Buffet Crampon, nebo Selmer Paris. Patrcola má zaregistrováno mnoho patentů použitých v konstrukci klarinetů..