Kde nás najdete

WWW.ES-MA.EU

V případě zájmu o jakýkoliv nástroj, pokud jej nenaleznete v nabídce, volejte prosím +420 601 300 018.

Můžete také využít e-mailu dvmichal@gmail.com

Nástroje lze vyzkoušet v Praze - Jeřabinová 8, Praha 5, bus 167 ze zastávky Anděl směr nemocnice Motol (zasávka WEBEROVA), po dohodě v Brně a Liberci

Nástroje jsou, pokud není výslovně uvedeno jinak, po generální opravě a vztahuje se na ně záruka půl roku.

 

We are located near of the city center, bus 167 from Anděl, get off station WEBEROVA. Please call if you are interested in any of the instruments.
Cell phone: 00420-601 300 018 | E-mail: dvmichal@gmail.com

 

 Nous sommes situés dans le centre de Prague, la station de bus 167 "WEBEROVA". S'il vous plaît appeler si vous êtes intéressé par un des instruments.
Téléphone: 00420-601 300 018 | E-mail: dvmichal@gmail.com

 

Pro ZUŠ

Jsme schopni zajisti dodávky požadovaných nástrojů; nové Selmer Paris, Buffet Crampone, za výhodnější ceny, než nabízí tuzemští, i zahraniční prodejci (cenově výhodnější podmínky, nez nějvětší dealer Thomann.de) a starší nástroje (specializujeme se na Selmer Paris, ale je možné dodat Yamaha, Buffet Crampone, a další) dle výběru školy a požadovaných parametrů.

Dodávané nástroje jsou vždy seřízeny, pokud se jedná o starší modely po generální opravě se zárukou 1/2 až 1 rok, dle dohody.

Protože import nástrojů není naší hlavní pracovní činností, je prodej bez marže. Pořízení nástroje tedy obsahuje cenové položky:

  • Cena nástroje
  • Clo, DPH - pokud je import z oblastí mimo EU
  • Doprava
  • Oprava nástroje

Cena je bez marže obchodníka. Cena GO je individuální, nelze obecně řící přesnou částku, ale jsme schopni vyjít každému klientovi maximálně vstříc a při dodávkách více nástrojů se dohodnout na ceně přijatelné pro nás i klienta.